2/3/10

Σχολικά Πρωταθλήματα Αν. Κρήτης

Δημοσιεύουμε τα αποτελέσματα των Σχολικών Πρωταθλημάτων Αν. Κρήτης.

Νήπια - Α΄ Δημοτικού

1 Λιανέρης Ανδρέας 7
2 Τουτουδάκης Μιχάλης 6
3 Μπροκαλάκης Χρήστος 5
4 Γιαλιτάκης Γιάννης 5
5 Τσιναρίδης Γεώργιος 5
6 Βαβουράκης Ηλίας 4½
7 Κοκολάκης Κων/νος 4½
8 Σαριδάκη Μαρία 4½
9 Κεστρίτσαλης Στέλιος 4½
10 Μελισσείδης Αλεξανδρος 4½
11 Μπελενιώτης Ιωάννης 4
12 Καλδίρης Γιάννης 4
13 Κασσελάκη Δανάη 4
14 Σπανουδάκης Μιχάλης 3½
15 Τσαπάκης Μιχάλης 3½
16 Σπαχής Κων/νος 3½
17 Τσαγκαράκης Γιώργος 3½
18 Παπαδάκη Σοφία 3½
19 Ρογδάκης Φίλιππος 3½
20 Φλουρής Παντελής 3½
21 Καραδεμίρης Ηρακλής 3½
22 Μπινιχάκης Μιχάλης 3½
23 Λατζουράκη Όλγα 3½
24 Κατσούλης Ιωάννης-Άγγελος 3
25 Ξυλούρη Ιωάννα 3
26 Γαϊτάνης Μιχάλης 3
27 Καλομοίρης Νικήτας 3
28 Παπαδάκης Γιάννης 3
29 Τοχτάμη Νασία 3
30 Πολικάκης Μάνος 2½
31 Παπαδάκης Ηλίας 2½
32 Λυρούδη Αντωνία 2½
33 Κουντούρης Κων/νος 2½
34 Πιρουνάκης Κων/νος 2
35 Σμαραγδάκης Βασίλης 2
36 Καράτζης Κων/νος 2
37 Γκοργκούλη Ειρήνη 1
38 Μιχελάκος Γεράσιμος 1
39 Ξηραδάκης Ιωάννης ½
40 Τσάπαρης Στυλιανός ½

B΄ Δημοτικού

1 Σερπετσιδάκης Νίκος 7
2 Στρατήγη Ιωάννα 6
3 Φακίδης Γεώργιος 5½
4 Βασιλείου Ιωάννα 5½
5 Μαγουλιανός Νικόλαος 5
6 Ξηρουχάκης Μάνος 5
7 Μαργαρίτης Μίνως 5
8 Ηλιάκης Παύλος 5
9 Τοχτάμης Κλίμης 5
10 Χόνδρου Ειρήνη 4½
11 Αντωνόπουλος Φαίδωνας 4½
12 Ξενικάκης Γεώργιος 4½
13 Κουγιουμουτζάκης Νίκος 4½
14 Δαβράδος Νικόλαος 4
15 Ζαχαριουδάκης Αντώνης 4
16 Ιερωνυμίδης Γιώργος 4
17 Μανωλαράκης Γιώργος 4
18 Χαιρέτης Νίκος 4
19 Κατσούλης Κων/νος 4
20 Μαρκάκης Γιώργος 4
21 Τσάλος Στέφανος 4
22 Σταυρακάκης Κων/νος 4
23 Μαστοράκης Αχιλλέας 3½
24 Πιτικάκη Βάσια 3½
25 Ανδρουλιδάκης Γιάννης 3½
26 Ρογδάκης Αλέξανδρος 3½
27 Καραφέντζος Χρήστος 3½
28 Διαλυνάς Αλέξανδρος 3½
29 Λυράς Θοδωρής 3
30 Γιαννακόπουλος Μιχάλης-Ιάσωνας 3
31 Πανταλού Άννα 3
32 Καλογιαννάκη Μαρία-Ελένη 3
33 Βαβουρανάκης Πολύβιος 3
34 Σπυριδάκης Μύρωνας 3
35 Ζουριδάκης Μανώλης 3
36 Φραϊδάκης Τηλέμαχος 2½
37 Παπαδάκης Μάνος 2½
38 Κυριακοπούλου Αγγελική 2½
39 Γκολεμέεβ Ιβάν 2
40 Ξένος Μανώλης 2
41 Ρασούλης Μενέλαος 2
42 Ιατράκης Γιάννης 2
43 Ανυφαντάκης Φίλιππος 2
44 Δενδραλίδης Μάνος 2
45 Δρακάτος Κων/νος 2
46 Κάρατζης Αντώνης 1½
47 Μπαντουβάκης Μιχάλης 1
48 Κατσαρός Στέλιος 0
49 Λιαπάκης Γιάννης 0
50 Αργύρης Άγγελος 0
51 Μυρωνάκης Μιχάλης 0
52 Δρακουλάκης Αντώνης 0
53 Ντούλη Μαριέλα 0
54 Περογιαννάκης Λευτέρης-Σπύρος 0

Γ΄ Δημοτικού

1 Νίκας Ιάσωνας 7
2 Παπαδάκης Γεώργιος 6
3 Φθενάκης Άγγελος 5
4 Σαριδάκης Νίκος 5
5 Τρουλλάκης Δημήτρης 5
6 Γραμματικάκη Κάλυ 5
7 Καρύδης Μάνος 4½
8 Θεοδωρομανωλάκης Δημήτριος 4½
9 Αποστολάκης Λευτέρης 4½
10 Κεντριανός Βασίλης 4
11 Κουτσάκης Ευάγγελος 4
12 Χατζάκης Μιχάλης 4
13 Κουκουτσάκης Γεώργιος 4
14 Φρουδάκης Ευάγγελος 4
15 Βιτσαξάκη Ίριδα 4
16 Λασιθιωτάκη Άρτεμις 4
17 Χείλης Ερρίκος 4
18 Κεντριανός Έκτωρας 4
19 Αναστασάκης Παναγιώτης 3½
20 Καδιανάκης Ιωάννης 3½
21 Οικονομάκη Κατερίνα 3½
22 Σμαραγδάκης Χρήστος 3
23 Γρηγοράκης Παναγιώτης 3
24 Μπουνάκη Κωνσταντίνα 3
25 Αρχοντουλάκη Εύα 3
26 Μπορμπαντωνάκης Βασίλης 3
27 Κοσμαδάκης Ζαχαρίας 2½
28 Αμανάκης Μιχάλης 2½
29 Φρουδάκης Κων/νος 2½
30 Ζαγρινί Αλέξανδρος 2½
31 Κοπιδάκης Νικόλαος 2
32 Παπυράκη Χριστίνα 2
33 Τζαβάρας Ορέστης 2
34 Βλαντή Ευαγγελία 2
35 Ταβλά Κωνσταντίνα 2
36 Μπελενιώτης Δημήτρης 1½
37 Μαρινάκη Εμμανουέλα ½
38 Σικελιάς Παναγιώτης 0

Δ΄ Δημοτικού

1 Καδιάνης Γεώργιος 6
2 Βιτσαξάκης Νίκος 6
3 Τσιχλής Χρήστος-Παν 6
4 Φυτρολάκη Αννίτα 5½
5 Φυτρολάκης Αλέξανδρος 5
6 Βασιλείου Αιμιλία 5
7 Κοκκίνης Εμμανουήλ 5
8 Προκοπάκης-Νέστορας Αντώνης 5
9 Χατζάκης Μιχάλης 4½
10 Σπυριδάκης Ορέστης 4½
11 Λιβαδιωτάκης Στέλιος 4½
12 Καρύδης Φώτης 4½
13 Μαστοράκη Δέσποινα 4½
14 Φραγκιάδης Αλκίνοος 4½
15 Καρκανιάς Μάνος 4
16 Κουτσογιαννάκης Νίκος 4
17 Νίχλος Μιχάλης 4
18 Καλοχριστιανάκη Αναστασία 4
19 Ραπτάκης Παντελής 4
20 Μανίκας Άγγελος 3½
21 Ραφαϊλάκη Ευαγγελία 3½
22 Σιδεράκης Κων/νος 3½
23 Πετράκης Μάνος 3½
24 Ματθαιάκης Νικηφόρος 3½
25 Σπυριδάκης Μανούσος 3½
26 Στρατήγη Εβίτα 3
27 Φλουρής Γεώργιος 3
28 Μαρκάκη Ειρήνη 3
29 Μανουσάκης Λευτέρης 3
30 Λουλάκης Νικόλαος 3
31 Ντούλης Γιάννης 2½
32 Οικονόμου Μυρτώ 2½
33 Παξιμαδάκης Δημήτρης 2½
34 Δαγκωνάκη Αντωνία 2½
35 Στεφανής Θανάσης 2½
36 Κεφαλινός Λευτέρης 2½
37 Μαθιουδάκη Κων/να 2½
38 Δεληγιάννης Στέλιος 2
39 Ρασιδάκη Έλενα 2
40 Τσατσαράκης Στελιος 1½
41 Τσαντηράκη Ειρήνη 1
42 Βεϊσάκης Ιωσήφ 1
43 Γωνιανάκης Γιάννης 1
44 Μεταξάς Θανάσης 1
45 Τζαβάρας Άγγελος 1
46 Τσάπαρη Σταυρούλα ½
47 Μιχελάκος Παναγιώτης 0
48 Γρύλλου Τάνια 0

Ε΄ Δημοτικού

1 Οικονομάκης Μιχάλης 6½
2 Φακίδης Σίμος 6½
3 Μπαμπαλετάκης Γιώργος 5
4 Σαραντόπουλος Σταμάτης 5
5 Φακίδης Μάριος 5
6 Βιδοζαχαράκης Κων/νος 5
7 Καραδεμήρης Χαράλαμπος 5
8 Μπαχλιτζανάκης Κάρολος 4
9 Χαραλαμπάκη Αθηνά 4
10 Ταβλά Ελευθερία 4
11 Σαμαριτάκης Ευστράτιος 4
12 Κουκουριτάκης Χαράλαμπος 4
13 Καταλαγαριανάκη Ελένη 3½
14 Τσάλος Γιώργος 3
15 Νίκας Ορφέας 3
16 Μπαλοθιάρης Ανδρέας 3
17 Πανταλός Γεώργιος 3
18 Γραμματικάκη Αγγελική 3
19 Καργιωτάκης Εμμανουήλ 2½
20 Βαγιωνάκης Μάρκος 2
21 Σταματάκης Ευάγγελος 2
22 Κοπιδάκης Γεώργιος 2
23 Παναγιωτάκη Ιωάννα 2
24 Χατζάκης Γεώργιος 1
25 Μανουσάκης Γεώργιος 0
26 Δρίτσας Νικόλαος 0
27 Χατζάκης Αλέξανδρος 0
28 Καριωτάκης Εμμανουήλ 0

ΣΤ΄ Δημοτικού

1 Ελευθεράκης Παναγιώτης 6
2 Μαργαρίτης Γεώργιος 6
3 Μανιώτη Ελένη 5½
4 Σερπετσιδάκη Εύα 5
5 Βιτσαξάκη Μαριλένα 5
6 Κουβίδης Κων/νος 5
7 Σταυρακάκης Μιχαήλ 4
8 Χατζάκη Θάλεια-Μικαέλα 4
9 Ανδρουλάκης Νικόλαος 4
10 Καπαράκης Μιχαήλ 3½
11 Γραμματικάκης Γεώργιος 3
12 Σάββα Μαρίζα 3
13 Πετράκης Νίκος 3
14 Κουρκουνάκης Αντώνιος 3
15 Παναγιωτάκη Χαρούλα 2½
16 Δαγκωνάκης Ιωάννης 2½
17 Ρασιδάκης Εμμανουήλ 2
18 Μπαγορδάκης Φίλιππος 1
19 Ρεμιδιανάκη Αρετή 1
20 Μαρκογιαννάκης Ανδρέας 0
21 Αντιβάσης Παναγιώτης 0
22 Διαλυνάς Εμμανουήλ 0

Α΄ Γυμνασίου

1 Μανιώτης Πασχάλης 5
2 Δατσέρης Γεώργιος 4
3 Παπαδάκης Γιώργος 3½
4 Κουκιαδάκης Κυριάκος 3
5 Μπουνάκης Γεώργιος 3
6 Λασιθιωτάκης Κων/νος 2½
7 Γαργουλάκη Μαρία 2½
8 Μαραυγάκη Έφη 2
9 Οικονόμου Αλέξανδρος 2
10 Γαλανάκη Αγγελική 1½
11 Φραγκιαδάκης Ιάσονας 1
12 Ανδρουλάκη Αθηνά 0

Β΄ Γυμνασίου

1 Χαλκιαδάκης Μάριος 4½
2 Τσιχλής Ιωάννης 3½
3 Κωνσταντινίδης Κρίτωνας 3
4 Βρέντζος Θεόφιλος 2½
5 Στεφανάτος Θανάσης 2
6 Μαρκομιχελάκης Δημήτρης 1½
7 Μιχαήλ Παύλος 1½
8 Μαραυγάκης Χάρης 1½

Γ΄ Γυμνασίου-Λύκεια

1 Κολομβάκης Στέλιος 4½
2 Ελευθεράκης Σταύρος 4½
3 Κιοστεράκης Χαρίδημος 4
4 Βασιλάκης Σταύρος 3
5 Παπαδουράκης Μιχάλης 3
6 Μαστροβασίλης Βασίλης 3
7 Γρατσέα Κατερίνα 2
8 Φλουρής Κώστας 2
9 Μαυροφοράκης Μανούσος 1½
10 Σαρρή Ραφαέλα 1½
11 Βασιλάκης Μάριος 1
12 Ζουριδάκης Ιωάννης 1
13 Καλονάκης Συμεών 1

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου